X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

15ماده‌ غذایی چربی‌سوز

برخی مواد در افزایش کارایی برنامه‌های رژیم‌های غذایی، بسیار موثر هستند. این مواد به‌گونه‌ای هستند که با روند طبیعی بیومکانیکی، چربی‌های بدن را حذف می‌کنند. عملکرد این مواد چیزی شبیه به لیپوساکشن داخلی است.
 
این مواد مزایای زیادی دارند و وقتی همراه با خوردن این غذا‌ها به‌طور مرتب ورزش کنید، نتیجه بسیار بهتری می‌گیرید.
این مزایا شامل افزایش سوخت و ساز، افزایش نظم، انرژی بیشتر، کاهش اشتها، ارزش غذایی بالا، وجود ویتامین، مینرال (مواد معدنی) و آنتی اکسیدان است.
این 15 ماده غذایی علاوه بر اثر لیپوساکشن داخلی، سوخت و ساز بدن را بسیار افزایش می‌دهد، زیرا بدن برای هضم این مواد از انرژی زیادی استفاده می‌کند. کالری موجود در این مواد به مراتب کمتر از مقدار انرژی و کالری لازم برای تجزیه و هضم آنهاست.
برای مثال 450 گرم کنگر حدود 85 کالری دارد ولی بدن برای هضم آن 250 کالری مصرف می‌کند. همان‌طور که خودتان متوجه شدید این موضوع باعث می‌شود بدن برای تامین کالری اضافه از چربی‌های ذخیره شده در بدن استفاده کند و این باعث لاغری شما می‌شود. البته جالب نیست که فقط 450 گرم کنگر میل کنید. بهتر است 100 گرم از آن را با غذایی دیگر ترکیب کنید و بخورید و اثر فوق‌العاده آن را ببینید. این 15 ماده غذایی شامل کنگر، توت، کلم، گل کلم، جو، لوبیا، بروکلی، خیار، بادمجان، لوبیا سبز، کاهو، خربزه یا هندوانه، قارچ، اسفناج و تره است.

این فهرست غذایی کامل نیست و بسیاری غذاهای دیگر مزایا و کاربرد مشابهی دارند.

این نکته مهم را بدانید که باید این مواد چربی سوز را با پروتئین کم چرب و غلات ترکیب کنید و میل فرمایید. شاید تعجب کرده باشید که این فهرست معجزه آسا تنها شامل میوه و سبزیجات است. این مواد، چربی بدن را با متابولیسم‌های طبیعی و سالم حذف می‌کنند.
پروتئین گیاهی کامل نیست زیرا تمام آمینواسیدهایی که در پروتئین حیوانی موجود است را ندارد. این رژیم برای موفق شدن، نیاز به مکمل‌های غذایی دارد که برخی از این مکمل‌ها عبارتند از انواع غلات مانند برنج، جو، گندم، ذرت، نشاسته و انواع آجیل مثل تخم کدو تنبل، تخمه سیاه، دانه کنجد، گردو، بادام و... شما می‌توانید از مکمل‌های گیاهی دیگری نیز استفاده کنید.
 
با خوردن این مواد و نوشیدن آب کافی و انجام ورزش مداوم، وزن مطلوبی را کم می‌کنید. چربی‌ای که در بدن شما ذخیره شده چیزی بیشتر از انرژی است که شما لازم دارید در نتیجه باید کالری کمتری را دریافت کنید تا از شر این چربی‌های اضافی خلاص شوید و آنها را بسوزانید. استفاده از این 15 ماده غذایی همراه ورزش تاثیر بسزایی در کاهش وزن دارد